Odmítnout vše můžete zde.


O nás
O nás

 

 

Naše firma působí již od roku 2008 v kamenné prodejně, která se nachází v Havířově na ulici Dlouhá Třída 13a.

Rozhodli jsme se založit tento e-shop, abyste měli možnost vybírat a nakupovat z pohodlí Vašeho domova, jelikož naši zákazníci jsou u nás na prvním místě.

Jsme evidováni na Puncovním úřadě. Zaručujeme nízké ceny, rychlé dodání, bezproblémovou komunikaci a popřípadě řešení reklamací. 

Nabízíme široký sortiment zlatých, stříbrných a ocelových šperků pro všechny příležitosti, protože zářivé šperky patří neodmyslitelně ke každému z nás. 

Neváhejte nás také navštívit, na této stránce je jen zlomek šperků, co máme na prodejně. Objednávky je také možno vyzvednout přímo v naší prodejně, kde na Vás čeká příjemná, velmi ochotná obsluha.              

V případě, že máte jakékoli otázky, či potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu zlatnictvizelina@gmail.com, nebo na telefonní číslo: +420 604 615 101.

Spojit se s námi můžete také přes Facebook, což je často pohodlnější. Přes facebookové stránky - Zlatnictví Zelina, můžete sledovat všechny novinky. Jsme také dostupní na instagramu zlatnictvi_zelina  

 

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.