O nás
O nás

 

 

Naše firma působí již od roku 2008 v kamenné prodejně, která se nachází v Havířově na ulici Dlouhá Třída 13a.

Neustále se snažíme zdokonalovat, proto jsme se rozhodli založit tento e-shop, aby jste měli možnost vybírat a nakupovat z pohodlí Vašeho domova, jelikož naši zákazníci jsou u nás na prvním místě.

Jsme evidováni na Puncovním úřadě. Zaručujeme nízké ceny, rychlé dodání, bezproblémovou komunikaci a popřípadě řešení reklamací. 

Nabízíme široký sortiment zlatých, stříbrných a ocelových šperků pro všechny příležitosti. U nás si můžete vybrat cokoli Vás napadne, protože zářivé šperky patří neodmyslitelně ke každému z nás, jelikož prozrazují mnoho o naší osobnosti a patří k těm nejkrásnějsím dárkům.

Neváhejte nás také navštívit, na této stránce je jen zlomek šperků, co máme na prodejně. Objednávky je také možno vyzvednout přímo v naší prodejně, kde na Vás čeká příjemná, velmi ochotná obsluha.              

V případě, že máte jakékoli otázky, či potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu zlatnictvizelina@gmail.com, nebo na telefonní číslo: +420 604 615 101. Rádi Vám pomůžeme s výběrem šperku, jeho velikostí i délkou.

Spojit se s námi můžete také nově přes Facebook, což je často pohodlnější. Přes facebookové stránky, Zlatnictví Zelina, můžete sledovat všechny novinky. Jsme také dostupní na instagramu zlatnictvi_zelina.

Nakupovat u nás je zábava! A našim hlavním cílem je především, aby jste byli maximálně spokojení. 

 

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.